چگونه درامدی بالای 200 هزار تومان الی 3 میلیون تومان کسب کنیم؟

همکار گرامی از اینکه در سیستم ما عضو هستید سپاسگذاریم

موضوع :کسب درامد ماهیانه برای شما

بی شک شما دوست دارید که از اینترنت کسب درامد داشته باشید اما ممکن است تا کنون موفق به این امر نشده باشید چرا؟

علت به خاطر این است که شیوه و راه کسب درامد را به خوبی بلد نیستید.ما به شما کمک میکنیم که بتوانید با چند قدم کوشش درامد کسب کنید بدون اینکه کاری انجام بدهید.

  خیلی از کاربرها سئوال میکنند چطور میتونم یه فروشگاه اینترنتی داشته باشم با اینکه قبلا هم براتون توضیح دادم ماچند روش داریم  که در وبلاگ توضیح داده شده ولی حالا براتون یه کانال راه اندازی کردم که دیگه راحتر تر در ارتباط باشیم

کانال تلگرام : آموزشگاه فروشگاه اینترنتی https://telegram.me/joinchat/BQpibD7CfOaJ93kXcSBPhQ

قدم اول : یک دامنه دات کام تهیه نمایید. و سپس درخواست اتصال دامنه به ما بدهید.تا یک فروشگاه برای شما فراهم کنیم.

و یا اینکه اگر سایت و یا وبلاگ دارید روزانه 10 یا 20 محصول از محصولات ما بصورت اینکه کپی نباشد (یعنی محصولات را از سایت ما بخوانید و خودتان با کمی تغییرات در سایت خودتان درج نمایید که گوگل شما را ایندکس نماید)  انجام دهید موفق خواهید شد.

قدم دوم : به وبلاگ ها درخواست لینک دهید تا شما را لینک کنند

قدم سوم : توضیحات محصولات را سعی کنید در سایت های مثل www.niazerooz.com یا سایتهای اینچنینی دونه به دونه وارد کنید و لینک خرید پستی خودتان را قرار بدهید یا ادرس فروشگاه خودتان را که برایتان فراهم کردیم را بدهید. همراه با شماره تلفن موبایل خودتان اگر دوست دارید. که مشتری وقتی تماس گرفت پول را به حساب شما واریز کنه و شما سریعا پورسانت خودتان را بردارید و به ما اطلاع دهید تا بسته را برای طرف ارسال کنیم. یا احیانا اگر تلفنی با شما تماس گرفت و ادرس و مشخصات خودش را داد دستی خودتان ثبت کنید تا ما ارسال کنیم

در سیستم ما بستر درگاه بانکی اینترنتی تعبیه شده است تا مشتری سریعا خرید کند.

بعضی از سایتهایی که پیشنهاد میشوند

www.arvintabligh.com

www.niazerooz.com

www.payamsara.com

www.niazpardaz.com

http://www.agahii.com

http://www.dabi.ir

www.istgahpayam.com

www.novintabligh.com 

قدم چهارم: در چند سایت بگویید شما رو لینک کنند تا پیج رنک شما در گوگل بالا برود.

اگر میخواهید بودجه تبلیغاتی استفاده کنید حتما از مدیران ایران امیر مشاوره بگیرید.

قدم پنجم : فقط یکماه وقت بگذارید و اینکارو انجام بدهید تا ببینید چگونه براحتی از بین 33 میلیون کاربر اینترنت کسب درامد میکنید.

قدم ششم : از محصولات پرفروش بیشتر استفاده کنید.

قدم هفتم: سعی کنید محصولات فروشگاهی مارو مرتبط با سایت خودتان قرار بدهید مثلا اگر سایت شما ژورنال عروس و داماد است محصولات این دسته از عناوین را انتخاب کنیدکه منجر به خرید بشود و مثلا سایت فوتبال به هیچ عنوان سی دی خیاطی نمیفروشد!!!

قدم هشتم: از سایتهای پر بازدید که تبلیغات متنی ارزان ارائه میدهند بهره ببرید.مثلا ماهی 10 الی 15 هزار تومان

قدم نهم : سعی کنید محصولات را فقط از طریق نت نفروشید بلکه بازاریابی سنتی نیز داشته باشید در شهر خودتان کاتالوگ - کارت ویزیت ادرس سایتتان.

قدم دهم : وقت خودتان را در نت هدر ندهید بیشتر سعی کنید کسب درامد کنید. از تبلیغات در گوگل نیز استفاده کنید. اگر محصولی در جاهای دیگر پر فروش است به ما اطلاع دهید تا ان محصول را تهیه کنیم.

قدم یازدهم: حتما از یک یا چند بنر ثابت در وبلاگ خودتان و یا سایت خودتان قرار دهید تا احیانا کسی عضو شد پول از ما بگیرید و یا اگر محصول به فروش رفت  پورسانت دریافت کنید

قدم دوازدهم: از همین الان آغاز کنید .

قدم سیزدهم و خیلی مهم ! در بعضی از سایتهای مهم به عنوان مثال بدنسازی در قسمتی از جاها نظر دهندگان دنبال یک سایت معتبر برای خرید مکمل میگردند که دوستانشان بعضی از سایت ها را معرفی میکنند.این لینک تا ابد در آن سایت باقی میماند و بعضا خیلی ها این نظرات را میخوانند و چون جنبه تبلیغاتی ندارند و پیشنهادی است " یعنی این سایت مکمل هایش خوبه" و میدانند سایت برای خودشان نیست  و پیشنهاد مردم است به آن اعتماد میکنند و خرید میکنند. پس سعی کنید در سایتها نظر بدهید و سایت خودتان را پیشنهاد کنید.

ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و به شما کمک خواهیم کرد تا پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

موفق و موید باشید.

برای مشاوره رایگان از طریق پنل با ما در ارتباط باشید و از ما هر سوالی داشته باشید بپرسید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

 


منبع:

http://iranamir.biz