طراحی و ساخت فروشگاههای اینترنتی از قبیل فیلم ، محصولات آرایشی، کارت شارژ یا هر چیز دیگر یکی از ملزومات برای فروش محصولات متنوع خود در دنیای فناوری میباشد. این کار میبایست به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای انجام گردد که بتواند رضایت فروشگاه  داران و همچنین رضایت مشتریان را برآورده سازد.

روشهای متعددی برای ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی موجود میباشد ولی یکی از بهترین روشها استفاده از اسکریپتهای قدرتمند فروشگاه ساز میباشد. شرکت مارکت ساز با ارائه اسکریپتهای قدرتمند و همچنین پشتیبانی فوق العاده( مهم ترین چیز) توانسته در دنیای اینترنت رضایت مشتریان و طرفداران خودشو فراهم کنه.

مارکت ساز چهار نسخه متفاوت دارد.

با قالب های زیبا و ماژول های جانبی، مارکت ساز یکی از قدرتمند ترین سیستم های راه اندازی فروشگاه اینترنتی در حال حاضر می باشد.

پشتیبانی از فروشگاه و رفع مسایل فنی، یکی از مهمترین موارد مورد نیاز هر فروشگاه اینترنتی می باشد که در نسخه های نقره های، طلایی و حرفه ای مارکت ساز بصورت رایگان و کاملا آنلاین ارائه می شود.

مارکت ساز کاملترین سیستم ارسال و پرداخت اینترنتی شامل انواع ارسال و پرداخت های آنلاین بانکی، سیستم های خرید پستی COD، پرداخت ارزی، نقدی، چک، حواله و پرداخت هنگام تحویل کالا را پشتیبانی می نماید.

کاملترین سیستم اطلاع رسانی به مشتریان توسط پیامک (SMS) در مراحل مختلف خرید و سیستم اطلاع رسانی به مدیریت، اعلام ورود به بخش مدیریت از طریق پیامک برای کنترل امنیت فروشگاه.


پیشنهاد میکنم از لینک زیر وارد سایت شوید و خودتان ببینید و قضاوت کنید:

  ورود 

برای مشاهده اطلاعات کاملتر فروشگاه ساز اینترنتی بر روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید. طبق عکس:
دوستان در تمامی مراحل میتونید از پشتیبانی کمک بگیرید و حتی اونها هم براتون اسکریپت رو نصب میکنن