خیلی از دوستان میخوان بازاریابی اینترنتی انجام بدهند ولی همیشه برای فروشگاه اینترنتی راه اندازی شده مشکل دارند این مشکل رو دارند  که چطور محصول رو بفروشند الان من میخواهم به زبان خیلی ساده براتون توضیح بدهم چیکار کنید البته من خودم سئوکار نیستم ولی طبق تجربیاتی که داشتم میخوام براتون توضیح بدهم.

این آموزش در راستای ایجاد مطلب هستش نه اینکه نام سایتتون چی باشه یا اینکه توضیحات متا و ساختار سایت و غیره. خب میریم سراغ آموزش. ولی حتمن باید کمی سئو هم یاد بگیرید پیشنهاد میکنیم این کتاب رو دانلود کنید:


خب میریم سراغ آموزش


مثلاً شما فرض کنید میخواهید در مورد محصول مانند موکن برقی بازاریابی کنید. خب اول باید بررسی کنید چه کسانی موکن برقی رو میخرند؟ مشخصه کسانی که از موهای زائد رنج میبرند پس در نتیجه ما اینجا دو دسته رو مورد هدف قرار میدهیم کسانی که در اینترنت بدنبال رفع موهای زائد صورت هستند و کسانی که در اینترنت بدنبال خرید دستگاه مو کن هستند. خب اینجا شما باید دنبال مطلبی باشید که حرف دل بازدید کننده باشه یا دستور و راهکاری که بازدید کننده واقعاً خوشش بیاد.

از اونجائیکه اینترنت منبع غنی مطلب هستش در هر موردی راحت میتوانید یک مطلب خاص برای خود سایتتون بنویسید خب اینجا رو باید مدنظر داشته باشید که مطلب شما باید تازه باشد میتونید از مطالبی که در منابع فارسی هست استفاده کنید بدین صورت که چندین مطلب رو کنار هم قرار بدهید و از چکیده اونها یک مطلب بنویسید و یا با استفاده ازhttp://translate.google.com/ خودتون در سایتهای انگلیسی بگردید و یک مطلب پیدا کنید که این بهترین راه هستش البته این رو مدنظر داشته باشید که ساختار جمله بندی درست نیست که خودتون باید بتونید جمله هارو درست کنید مطمئن باشید کار بیهوده ای انجام ندادید.


عنوان متن:
عنوان مطلب شما باید طوی باشه که بازدید کننده تا دیدش بگه ها همین خود مطلبی هستش که دنبالشم مثلاً "معجزه ما را  در رفع موهای زائد ببینید" یا درمان موهای زائد پیش ماست " تیتر مطلب باید خیره کننده باشه البته باید دقت کنید در مطلبی که میخواهید بنویسید از کلماتی که فکر میکنید کاربرها اونهارو سرچ میکنند و پرطرفدار هستند بنویسید(کلمات کلیدی). مثلاً کلمات مورد نظر ما " رفع موهای زائد" هستش و موهای زائد هستش. همیشه از ترکیب سه تا چهار کلمه کلیدی استفاده کنید نگران دستگاه موکن نباشید اون رو بهتون میگم چیکارش کنید.

متن اصلی:
خب گفتمتون که متن اصلی رو باید تازه(یونیک) انتخاب کنید سعی کنید مطلب بلندی بنویسید بیش از 500 کلمه باشه اگر رسید به هفتصد کلمه ایده آل هستش.
مورد بعدی که باید مدنظرتون باشه اینه که کلمات کلیدی یا کلماتی که به نظرتون مهم هستند رو ضخیم ترش کنید تا بازدید کننده سریع جاهائی که دنبال توضیح خاص خودش هست رو پیدا کنه.
درجاهائی از متن به موکن برقی اشاره کنید هم اینکه موکن برقی رو ضخیم کنید و هم اینکه یک مطلب جدا در مورد دستگاه موکن برقی بنویسید و این کلمات رو بخاطر اون مطلب لینک دار کنید. که بازدید کننده برای مشاهده محصول وارد صفحه وبلاگ یا سایتتون در مورد موکن برقی بشه اینکار باعث میشه ارزش اون صفحه شما در جستجوهای گوگل بالاتر بره.

خب الان مطلب شما آمادست به نظرت باید چیکار کرد؟
راه اول هدف شما به هیچ وجه نباید موتور جستجوی گوگل باشه.
هدف شما تنها کمک به کسانیست که به دنبال رفع موهای زائد بدن خودشون هستند.
خب برای اینکه چنین افرادی رو پیدا کنید کجاها باید سر بزنید؟
1 - الان در دنیای ارتباطات طبیعتاً همه در جامعه های مجازی دوستانی داریم قسمتی از این مطلب روروی صفحه خودتون بذارید و از اونها بخواهید که وارد سایتتون بشند و مطلب رو بخونند و نظر بذارند . اگر تونستید هیجان در کامنت ها راه بندازید که نظرات بیشتر بشه خیلی عالیه.
2- تو فروم ها برید و پستهای کسانی که بدنبال برطرف کردن موهای زائد صورت و بدن خودشون  هستند رو بخونید و یک کامنت هم همونجا بذارید و از بازدید ککنده ها دعوت کنید که مطلب وبلاگ شمارو بخونند.
3 -  به وبلاگها و سایتهایی سر بزنید که اونها هم مشابه چنین مطلبی گذاشتند به اونها هم سربزنید و در نظرات از بازدید کننده ها دعوت کنید که باز به وبلاگ شما سر بزنند.
4 - میتونید از تبلیغات ایمیلی هم استفاده کنید که در مورد خلاص شدن از شر موهای زائد هم ترغیب بشند و مطلب شمارو بخونند.
5 -  اگر یک وبلاگ دیگه هم دارید میتونید بازدید کننده های خودتون رو ترغیب کنید که از مطلب جدید وبلاگ دیگرتون بازدید کنند.
این کارهارو یکباره و در یک روز انجام ندهید  مثلاً هر دو روز به یک وبلاگ یا سایت متفاوت سر بزنید و نظر بذارید. همیشه یادتون باشه که شما یک آدم خیلی محترمی هستید که قصدتون کمک به مردم هستش مطمئن باشید با این دیگاه نتیجه لازم رو میگیرید.

و در آخر هم مثلاً هر سه روز راس ساعت سه بعد از ظهر یک مطلب جدید در مورد مطلب مورد منتشر کنید این کار خیلی خیلی موثره. با همین کارها میتونید افزایش فروش اینترنتی داشته باشید

مطلب پیشنهادی برای آموزش بهتر:


پنج راهکار فروش بیشتر وبلاگ و فروشگاه اینترنتی


آموزش سئو فروشگاه رایگان اینترنتی+ دانلود کتاب
این تنها یک مثال برای هزاران محصولی هستش که در اینترنت وجود داره و مطمئن باشید که نتیجه لازم رو هم میگیرید پس موقع کار صبور باشید شاید دو تا سه ماه و شاید هم بیشتر طول بکشه که به نتیجه دلخواهتون برسید . و همیشه در حال مطالعه باشید و یاد گرفت راههای دیگه باشید این مطلب خیلی خلاصه و به نظر خودم که کاربردی براتون اصل کار رو توضیح داده الان دیگه نوبت شماست که آستین رو بالا بزنید و شروع به کار کنید. هرسئوالی داشتید همین جا تو نظرات مطرح کنید.