برای کسب بیتکوین رایگان و استخراج بیتکوین بدون دستگاه ، سایتهای ایجاد شدند که با خرید هش یا همون قدرت استخراج میتونید رو این سکه مجازی سرمایه گذاری کنید . در حال حاضر قیمت بیتکوین پائین میباشد و بهترین زمان خریداری این هش ها میباشد. البته با افزایش یا کاهش اختلاف محاسباتی قیمت بسته ها هم تغییر خواهند کرد. این سرمایه گذاری 5 ساله است

Difficulty: 35985640265  -- Current Price: 0.0015B / GHs

قیمت هش برابر با 150 هزار ساتوشی میباشد . و این به خاطر پائین بودن قیمت بیتکوین و در نتیجه اختلاف محاسباتی پائین بیتکوین در حال حاضر میباشد . شروع خرید بسته های سرمایه گذاری از 30 بسته میباشد یعنی شروع خرید از 0.04501106  بیتکوین برای 5 سال میباشد.

با توجه به قیمت فعلی بیتکوین خرید بسته قیمتی برابر 16.18787 USD خواهد داشت که با احتساب قیمت
دلاربه ریال تقریباً 50 هزار تومان برای 5 سال میباشد لازم به ذکر است که درست هر یکشنبه به وقت ایران بین ساعت 10 تا 12 ظهر بیت کوین شما رو به حساب شما واریز میکنه اونم با فی برابر 0.0000003 برای هر تراکنش تقریبا.


بعد از ثبت نام کردن وارد بخش Buy A contract میشوید  و میزان گیگاهشی که درخوات دادی  رو میزنی و تایید میکنی بعد بهت یه آدرس کیف پول بیت کوین میده که باید به میزان گفته شده بیت کوین بهش واریز شود به گفته سایت تا 12 ساعت ممکنه طول بکشه  پول بهش واریز میشه و توی قسمت Profile میری و تراکنش رو تایید میکنی تا ماینینگ شروع بشه البته با توجه به نکات سایت پول 30 روز نگه داشته میشود و نمیتوان به آن مبلغی اضافه کرد.

توجه داشته باشید بهترین زمان خرید الان میباشد چون که قیمت بیتکوین پائین است ممکن است درآینده قیمت بالا رود ممکن هم هست قیمت پایین بیاید چون یک سرمایه گذاری اینترنتی است ریسکهای خودش هم داره . البته تا اونجائی که تحقیق کردم میگن سایت مطمئنه ولی بهتر است از سرمایه گذاری با مبلغ کم شروع کنید.

برای شروع روی لینک زیر یا بنر زیر کلیک کنید:

مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨