کسب درآمد از کانال تلگرام و گروه های تلگرام و صفحات اینستاگرام براحتی امکان پذیر استو خیلی از کسانی که در تلگرام عضویت دارن و در گروههای زیادی هم عضو هستند و یا حتی در اینستاگرام و اگر صاحب گروه و کانال هستید پیشنهاد خوبی براتون دارم.

خیلی از کاربرها سئوال میکنند چطور میتونم یه فروشگاه اینترنتی داشته باشم با اینکه قبلا هم براتون توضیح دادم ماچند روش داریم  که در وبلاگ توضیح داده شده ولی حالا براتون یه کانال راه اندازی کردم که دیگه راحتر تر در ارتباط باشیم

کانال تلگرام : آموزشگاه فروشگاه اینترنتی https://telegram.me/foroshgahbesaz


موضوع اول رو برای کسانی میگم که هنوز نمیدونن چه کنم وکانالی ندارن

1- یک موضوع پرمخاطب انتخاب کنید( عشق ، سلامت ، انرژی های مثبت ، روانشناسی و انواع آموزش ...) کانالهای پر طرفدار هستند پس اگر هنوز کانالتون رو راه نینداختید سریع شروع کنید.

2- اینترنت پر از مطلب و عکس هستش کافیه تو گوگل جستجو کنید و مطالب و عکس های مرتبط با موضوع کانالتون رو کپی کنید و در کانالتون قرار بدید.

3- برای افزایش ممبر کانالتون کافیست مطالبتون رو تو گروههای مختلف فوروارد کنید تا به محضو دیدن مطالبتون علاقمندان جز سیستمون بشن. یادتون باشه کمی پشتکار و صبر لازمه شاید یکی دوماه طول بکشه تا کانالتون خوب رشد کنه ولی نگران نباشید بعدش خود کاربرا مطالبتون رو تو گروهها فوروارد میکنن.

4- همیشه در حال جستجو بدنبال کانال هایی باشید که اعضای کانالتون باهم یکسان باشند که بتونید تبادل تبلیغ کانال کنید.

خب به صورت خلاصه وار مطالب افزایش اعضای کانال رو بیان کردم حالا میرسیم به بحث درآمد زائی.

برای درآمد زائی از تلگرام کافیست اول یه فروشگاه اینترنتی بسازید : آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی اینجا

خب الان شما یک فروشگاه اینترنتی ساختید که کلی جنس داره میتونید از خود سایت استفاده کنید و محصول انتخاب کنید و در تلگرامتون قرار بدید و از فروش اجناس سود خوبی بگیرید.

همیشه آخرین اطلاعیه سایت فروشگاهی رو مطالعه کنید چون راههای درآمدزایی خوبی برای فروش فوق العاده معرفی میکنه

از پشتیبانی سایتی که در اون عضو شدید استفاده کنید تا به شما راهکارهای فروش رو ارائه بدن