ساخت رایگان فروشگاه پیشرفته اینترنتی آموزشهای کامل ایجاد و راه اندازی فروشگاه اینترنتی tag:http://homejob.mihanblog.com 2019-08-14T09:54:12+01:00 mihanblog.com کسب درآمد اینترنتی از کانال تلگرام و گروه 2016-04-28T02:00:18+01:00 2016-04-28T02:00:18+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/68 وبگردی روزانه کسب درآمد از کانال تلگرام و گروه های تلگرام و صفحات اینستاگرام براحتی امکان پذیر استو خیلی از کسانی که در تلگرام عضویت دارن و در گروههای زیادی هم عضو هستند و یا حتی در اینستاگرام و اگر صاحب گروه و کانال هستید پیشنهاد خوبی براتون دارم.خیلی از کاربرها سئوال میکنند چطور میتونم یه فروشگاه اینترنتی داشته باشم با اینکه قبلا هم براتون توضیح دادم ماچند روش داریم  که در وبلاگ توضیح داده شده ولی حالا براتون یه کانال راه اندازی کردم که دیگه راحتر تر در ارتباط باشیمکانال تلگرام : آموزشگاه فرو کسب درآمد از کانال تلگرام و گروه های تلگرام و صفحات اینستاگرام براحتی امکان پذیر استو خیلی از کسانی که در تلگرام عضویت دارن و در گروههای زیادی هم عضو هستند و یا حتی در اینستاگرام و اگر صاحب گروه و کانال هستید پیشنهاد خوبی براتون دارم.

خیلی از کاربرها سئوال میکنند چطور میتونم یه فروشگاه اینترنتی داشته باشم با اینکه قبلا هم براتون توضیح دادم ماچند روش داریم  که در وبلاگ توضیح داده شده ولی حالا براتون یه کانال راه اندازی کردم که دیگه راحتر تر در ارتباط باشیم

کانال تلگرام : آموزشگاه فروشگاه اینترنتی https://telegram.me/foroshgahbesaz


موضوع اول رو برای کسانی میگم که هنوز نمیدونن چه کنم وکانالی ندارن

1- یک موضوع پرمخاطب انتخاب کنید( عشق ، سلامت ، انرژی های مثبت ، روانشناسی و انواع آموزش ...) کانالهای پر طرفدار هستند پس اگر هنوز کانالتون رو راه نینداختید سریع شروع کنید.

2- اینترنت پر از مطلب و عکس هستش کافیه تو گوگل جستجو کنید و مطالب و عکس های مرتبط با موضوع کانالتون رو کپی کنید و در کانالتون قرار بدید.

3- برای افزایش ممبر کانالتون کافیست مطالبتون رو تو گروههای مختلف فوروارد کنید تا به محضو دیدن مطالبتون علاقمندان جز سیستمون بشن. یادتون باشه کمی پشتکار و صبر لازمه شاید یکی دوماه طول بکشه تا کانالتون خوب رشد کنه ولی نگران نباشید بعدش خود کاربرا مطالبتون رو تو گروهها فوروارد میکنن.

4- همیشه در حال جستجو بدنبال کانال هایی باشید که اعضای کانالتون باهم یکسان باشند که بتونید تبادل تبلیغ کانال کنید.

خب به صورت خلاصه وار مطالب افزایش اعضای کانال رو بیان کردم حالا میرسیم به بحث درآمد زائی.

برای درآمد زائی از تلگرام کافیست اول یه فروشگاه اینترنتی بسازید : آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی اینجا

خب الان شما یک فروشگاه اینترنتی ساختید که کلی جنس داره میتونید از خود سایت استفاده کنید و محصول انتخاب کنید و در تلگرامتون قرار بدید و از فروش اجناس سود خوبی بگیرید.

همیشه آخرین اطلاعیه سایت فروشگاهی رو مطالعه کنید چون راههای درآمدزایی خوبی برای فروش فوق العاده معرفی میکنه

از پشتیبانی سایتی که در اون عضو شدید استفاده کنید تا به شما راهکارهای فروش رو ارائه بدن
]]>
چگونه در اینترنت محصول خود را بفروشیم 2016-02-27T03:36:19+01:00 2016-02-27T03:36:19+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/67 وبگردی روزانه فروشگاه اینترنتی چیست ؟فروشگاه اینترنتی فضایی خاص که کالا و محصولات متنوع در سطح اینترنت به فروش میرساند.خب شما اگر میخواهید در اینترنت فعالیت کنید باید دو نکته رو توجه کنید این ها نکاتی هستند که خیلی مهم هستند چون دقیقاً به شما میگن که تصمیم خودتون رو بگیرید یا میخواهید در اینترنت کالا عرضه کنید و بفروشید یا نه میخواهید در اینترنت فقط فروشنده باشید:ببینید ما دونوع فروشگاه داریم. یکی فروشگاهی که به فرض مثال شما یه کالایی دارید میخواهید یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید فروشگاه اینترنتی چیست ؟فروشگاه اینترنتی فضایی خاص که کالا و محصولات متنوع در سطح اینترنت به فروش میرساند.خب شما اگر میخواهید در اینترنت فعالیت کنید باید دو نکته رو توجه کنید این ها نکاتی هستند که خیلی مهم هستند چون دقیقاً به شما میگن که تصمیم خودتون رو بگیرید یا میخواهید در اینترنت کالا عرضه کنید و بفروشید یا نه میخواهید در اینترنت فقط فروشنده باشید:

ببینید ما دونوع فروشگاه داریم. یکی فروشگاهی که به فرض مثال شما یه کالایی دارید میخواهید یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و محصول خودتون رو در سطح اینترنت گسترش بدید که اون آموزشهاش فرق میکنه.
نوع دوم بهش میگن همکاری در فروش یا خارجیش میشه affilate marketing   این روش ماجراش از این قراره که شما یه واسط فروش در یه فروشگاه اینترنتی میشید.یعنی اینکه شما در سیستم فروشگاه ثبت نام میکنید و یه پنل فروشگاهی دریافت میکنید که شامل محصولاتی با لینک بازاریابی شما هستند و اون فروشگاه کلی محصول داره و وقتی شما عضو سیستم میشید میتونید یه وبلاگ فروشگاهی که دقیقاً مث خود سایت هستش در اختیار بگیرید که همه محصولات رو کامل و دسته بندی شده در اختیارتون قرار میده. درواقع شما بازاریاب اینترنتی هستید که لینک فروشگاهی که در سیستم همکاری در فروش ایجاد کردید رو در سطح اینترنت پخش کنید.


]]>
کسب درآمد با راه اندازی فروشگاه اینترنتی 2015-09-25T04:50:21+01:00 2015-09-25T04:50:21+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/65 وبگردی روزانه اگر بدنبال راهی برای کسب درآمد در خانه هستید یا برای فروش اجناس خود به فروشگاه اینترنتی نیاز دارید . اسکریپت فروشگاه ساز را ببینید.خیلی از کاربرها سئوال میکنند چطور میتونم یه فروشگاه اینترنتی داشته باشم با اینکه قبلا هم براتون توضیح دادم ماچند روش داریم  که در وبلاگ توضیح داده شده ولی حالا براتون یه کانال راه اندازی کردم که دیگه راحتر تر در ارتباط باشیمکانال تلگرام : آموزشگاه فروشگاه اینترنتی https://telegram.me/joinchat/BQpibD7CfOaJ93kXcSBPhQ میزبانی هاست و نصب فروشگاه بر عهد اگر بدنبال راهی برای کسب درآمد در خانه هستید یا برای فروش اجناس خود به فروشگاه اینترنتی نیاز دارید . اسکریپت فروشگاه ساز را ببینید.


خیلی از کاربرها سئوال میکنند چطور میتونم یه فروشگاه اینترنتی داشته باشم با اینکه قبلا هم براتون توضیح دادم ماچند روش داریم  که در وبلاگ توضیح داده شده ولی حالا براتون یه کانال راه اندازی کردم که دیگه راحتر تر در ارتباط باشیم

کانال تلگرام : آموزشگاه فروشگاه اینترنتی https://telegram.me/joinchat/BQpibD7CfOaJ93kXcSBPhQ

میزبانی هاست و نصب فروشگاه بر عهده ما خواهد بود

تنها با پرداخت هزینه شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی با میزبانی ما خواهید بود.


با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی به راحتی در منزل کسب درامد کنید.

آموزش رایگان

تضمینی برگشت پول درصورت نارضایتی

در صورت تمایل تامین محصولات از ما و سرمایه اجناس شما نیز از طریق ما خواهد بود

آیا دوست دارید شما نیز با کمترین تلاش صاحب درامد شوید؟

آیا میخواهید در خانه و در محل کار خودتان یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید؟

ما به شما کمک خواهیم کرد تا به فروشگاهی که انتظارش را دارید دست پیدا کنید...

نصب در کمتر از بیست و چهار ساعت یک روز

فروشگاه اینترنتی

برخی از امکانات فروشگاه:

 • ایجاد نامحدود شاخه
 • ایجاد نامحدود محصولات
 • درج تصاویر برای محصولات به تعداد نا محدود
 • محیط مدیریتی کاملا پیشرفته همانند ویندوز ایکس پی
 • بهینه سازی موتور جستجو
 • درج مشتریان خاص
 • عمده و تک فروشی
 • درگاه های پیشرفته بانکی انلاین
 • دارای ماژول های پیشرفته پرداخت در محل
 • برای سیستم های سی او دی درج ماژول پیکی درج ماژول پستی
 • انتخاب زبان
 • درج واحد های معتبر پولی
 • امار دقیق فروش
 • پیش بینی فروش
 • تعداد محصولات فروش رفته
 • امار گیر دقیق بازدید از محصولات
 • میزان سفارش روزانه ماهانه و سالانه
 • سیستم مالی و حسابداری قدرتمند به راحتی
 • تنها نمونه کوچکی از امکانات هستند

نصب فروشگاه اینترنتی

با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی به کسب و کار حرفه ای بیاندیشید

براحتی برای خودتان فروشگاه ایجاد کنید و

محصولات خودتان را در ان به فروش برسانید

فروشگاه شما از هم اکنون آماده است

خرید فروشگاه اینترنتی


محصول تمام شد

]]>
کد تخفیف هاست نت افراز برای راه اندازی سایت شما 2015-08-31T09:50:23+01:00 2015-08-31T09:50:23+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/64 وبگردی روزانه امروز کد تخفیف نت افراز که شامل 9% تخفیف هستش رو براتون قرار میدم. شاید سئوال براتون پیش بیاد این کد به چه دردی میخوره؟ . در جواب باید بگم که شما با استفاده از این کد برای هاست خود تخفیف میگیرید و به ازای درصد آن تخفیف براتون محاسبه میشه.مشاهده سایت نت افرازهاست به چه درد ما میخوره؟هاست اون فضائی هستش که شما کرایه میکنید تا بتونید سایت خودتون رو روش راه اندازی کنید.کد تخفیف عبارتست از : usr855NBQشما با کپی کردن این کد در قسمت خرید از تخفیف سایت بهره مند میشوید. امروز کد تخفیف نت افراز که شامل 9% تخفیف هستش رو براتون قرار میدم. شاید سئوال براتون پیش بیاد این کد به چه دردی میخوره؟ . در جواب باید بگم که شما با استفاده از این کد برای هاست خود تخفیف میگیرید و به ازای درصد آن تخفیف براتون محاسبه میشه.

مشاهده سایت نت افراز


هاست به چه درد ما میخوره؟
هاست اون فضائی هستش که شما کرایه میکنید تا بتونید سایت خودتون رو روش راه اندازی کنید.

کد تخفیف عبارتست از : usr855NBQ


شما با کپی کردن این کد در قسمت خرید از تخفیف سایت بهره مند میشوید.

]]>
کسب درآمد اینترنتی از انجام بازی آنلاین رایگان 2015-08-19T02:17:50+01:00 2015-08-19T02:17:50+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/63 وبگردی روزانه یک بازی اینترنتی آنلاین رایگان که با انجام آن و انجام راههای درآمد زایی میتونید به درآمد دلاری خوبی برسید حتی 1000 دلار در ماه فقط کافیست وقت بگذارید و بازی کنید.این بازی دیگه پیشنهاد نمیشه بازیش نکنید سعی میکنم بازهای بهتری براتون معرفی کنمخلاصه بازی:روش بازی به این صورته که شما با انجام کار پول بدست میارید و با این پول به خرید و و فروش در سایت فعالیت میکنید و سود حاصله رو دریافت میکنید.آپدیت جدید:توجه کنید که در منوی سمت راست یه سری پیشنهادات سهام ها هست که شما میتونید در یک بازی اینترنتی آنلاین رایگان که با انجام آن و انجام راههای درآمد زایی میتونید به درآمد دلاری خوبی برسید حتی 1000 دلار در ماه فقط کافیست وقت بگذارید و بازی کنید.

این بازی دیگه پیشنهاد نمیشه بازیش نکنید سعی میکنم بازهای بهتری براتون معرفی کنم


خلاصه بازی:
روش بازی به این صورته که شما با انجام کار پول بدست میارید و با این پول به خرید و و فروش در سایت فعالیت میکنید و سود حاصله رو دریافت میکنید.

آپدیت جدید:
توجه کنید که در منوی سمت راست یه سری پیشنهادات سهام ها هست که شما میتونید در خرید و فروش سهام ها فعالیت کنید سعی کنید سهام هارو با قیمت پائین بخرید و با قیمت بالا بفروشید.و درآمد روزانه خودتون رو افزایش بدید.


خب اول میریم سراغ مشاهده سایت


این بازی دیگه پیشنهاد نمیشه بازیش نکنید سعی میکنم بازهای بهتری براتون معرفی کنم

login: ورود به سایت (البته بعد از ثبت نام)

signup : ثبت نام در سایت ترجمه اولیه از خود متن سایت:
ما قادریم برای دیگر بازیکنان, روزانه شغلی مهیا کنیم و در امد کسب کنیم.
حقوقها از روزی یک دلار شروع میشوند و تا %30 افزایش می یابند زیرا دراین زمانست که شرکتها مایل به استخدام شماهستند.بنابراین این یک رقابت است.اگر فعالیت شما صددرصد باشد کل حقوق را دریافت میکنید.در اغاز با ده درصد شروع میکنید.
میتوانید فعالیت(تولیدات) خود را در واقعیت از سه طریق افزایش دهید:
افزایش انرژی
افزایش تجربه کاری
افزایش اعتبار


work:
در این قسمت شما با انجام فعالیت دستمزد میگیرید. هر فعالیت به مدت هشت ساعت طول میکشه و  در هر روز تنها یک بار قادر به انجام کار هستید نکته قابل توجه اینه که اول انرژی خود را تامین کنید بعد برید کار کنید هرچقدر تجربه شما بالاتر رود دستمزد شما هم بیشتر خواهد شد.

یک معادله هم وسط های صفحه نوشته که اون درصد انتهایی میگه که نشان از بهره وری شما از انجام فعالیت داره. عکس پائین بعد از وریفای کردن کاری که در حال انجامه رو نشونتون میده و تا روز بعد شما نمیتونید کار را انجام بدید.
اگر باز صفحه رو رفرش کنید میبینید که تایمر معکوس برای اتمام زمان کار و انجام دوباره کار بهتون نشون میده
سایت بازی آنلاین

فقط یک نکته که وجود داره برای انجام کار باید شماره تلفن خود را وریفای کنید . که من انجام دادم و اس ام اسش برام نیومد ولی اگر گزینه notresived یاnot send بود رو فکر کنم بزنید یه شماره تلفن بهتون میده که نام کاربریتون رو براش اس ام اس کنید من با این روش اکانتمو فعال کردم
ترفند: ترفند این قسمت اینه که وقتی خواستید کاری انجام بدید هی صفحه رو رفرش کنید تا کار مبلغ بالا گیر بیارد. و هرچه انرژی و تجربه شما بیشتر بشه در روزهای بعد درآمدتون بیشتر میشه

inventory
دراین صفحه میتوانید ببینید چگونه پولتان بین تولیدا ت سرمایه ای همچون سهام ها,شاخص ها و ارزها تقسیم میشود.
بهتراست که ازمواجهه با یک نوع سرمایه اجتناب کنید و تا جایی که امکان دارد با سرمایه های متنوع روبرو شوید.
هرگز پولی را که توان تهیه انرا ندارید سرمایه گزاری نکنید.
هرگز سرمایه خود را بطورکامل رو نکنید.

market:
این قسمت محل تامین انرژی شما میباشد که با استفاده از منوی سمت چپ صفحه میتونید food غذا را به صورت رایگان دریافت کنید و لی برای قسمتهای دیگر از جمله لباس و جواهرات و غیره باید اقدام به خرید کنید که انرژی شما افزایش یابد. یادتان باشد قبل از انجام کار انرژی خود را افزایش دهید.
برای قسمت food شما در روز به فاصله زمانی یک ساعت قادرید در 3 تایم به مصرف غذا بپردازید و روزانه 18 پوینت انرژی دریافت کنید.trade:
این قسمت محل سرمایه گذاری به نوعی شبیه بورس و فارکس هستش که از منوی سمت چپ میتونید بازار خودتون رو انتخاب کنید اولیش بازار سهام های واقعی شرکت ها دیجیتالی هستند که شما در یک بازار واقعی سرمایه گذاری میکنید.

یک نکته رو توجه داشته باشید اگر میخواید سرمایه گذاری کنید حتمن سهام هایی رو بخرید که به شدت ریزش داشتند.


companies:
در این قسمت شما میتونید در کمپانی ها و شرکت های تجاری سهیم شوید که ماهیانه یک اجاره بها داره  و با پرداخت اجاره بها سهیم میشوید.از منوی سمت چپ گزینه open میتونید اقدام به خرید کنید.


برداشت و واریز پول:
  از منوی بالا تب home گزینه آخر منوی سمت چپ cashier
نکته ای که اینجا وجود داره سرمایه گذاری و واریز پول deposite از طریق بانکهای مختلف انجام میشه که بهترینش بیتکوین هستش و پرداخت آنی به سایت
برداشت withdrawe رو از سایت okpay استفاده کنید.
در قسمت برداشت مقدار حداقل برداشت و کارمزد سایت رو میتونید مشاهده کنید.'گزینه اول رو انتخاب کنید که حداقل برداشت 5 دلار میباشد و به بانک okpay انجام میشود.
و اما برداشت به بیتکوین هم هست که حداقل آن مقدار0.01 بیتکوین میباشد و برای برداشت حتمن باید اکانت شما ده روز عمر داشته باشد. برای برداشت به بیتکوین میتونید از همون تب home زیر قسمت cashier یک عکس وجود داره که عکس سکه بیتکوین هستش روی آن کلیک میکنید و میتونید از اونجا برداشت کنید.
از اینجا میتونید سایت رو مشاهده کنید و ثبت نام کنید . 
ثبت نام در سایت
لطفاً اگر شما هم در سایت چیزی مشاهده کردید و نکته مفیدی رو دیدید در نظرات اعلام کنید تا بقیه دوستان استفاده کنند.

]]>
یه درخواست از بازدید کننده های محترم سایت 2015-07-02T04:31:53+01:00 2015-07-02T04:31:53+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/62 وبگردی روزانه لطفاً اگر سئوالی دارید میتوانید نظرات خود را در بخش نظرات هر پست مطرح کنید و یا اگر پیام خصوصی میخواهید بفرستید برای مشاوره و همکاری، لطفن آیدی های نرم افزارهای تلگرام یا  لاین یا  اسکایپ خود را در برای بنده به همراه موضوع قابل بحث در صندوق پیام ارسال کنید. چون دوستان ایمیل خود را قرار میدهند وقتی براشون ایمیل میزنم جوابی دریافت نمیکنم و بعضی ایمیل ها هم اشتباه میدن.نتیجه گیری:1- سئوالات خود را در بخش نظرات مطرح کنید.2- برای مشاوره یا صحبت های خصوصی موضوع بحث رو در قسمت پیام ها به لطفاً اگر سئوالی دارید میتوانید نظرات خود را در بخش نظرات هر پست مطرح کنید و یا اگر پیام خصوصی میخواهید بفرستید برای مشاوره و همکاری، لطفن آیدی های نرم افزارهای تلگرام یا  لاین یا  اسکایپ خود را در برای بنده به همراه موضوع قابل بحث در صندوق پیام ارسال کنید. چون دوستان ایمیل خود را قرار میدهند وقتی براشون ایمیل میزنم جوابی دریافت نمیکنم و بعضی ایمیل ها هم اشتباه میدن.


نتیجه گیری:
1- سئوالات خود را در بخش نظرات مطرح کنید.
2- برای مشاوره یا صحبت های خصوصی موضوع بحث رو در قسمت پیام ها به همراه آیدی لاین یا تلگرام یا اسکایپ برای بنده ارسال کنید.تلگرام به علت داشتن سرعت بالای ارسال و مسنجرهای کامپیوتر بیشتر پیشنهاد میشود.
3- از فرستادن شماره تلفن به هر نحو خودداری نمائید. فقط آیدی رو برای بنده ارسال کنید.]]>
کسب درآمد از اینترنت بالا 100هزارتومان درماه سایت ایرانی 2015-06-20T05:08:18+01:00 2015-06-20T05:08:18+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/61 وبگردی روزانه سایت ایرانی برای کسب درآمد از اینترنت که روزانه تا 5 هزارتومان و بیشتر هم میتوانید از اون کسب درآمد کنید. این سایت از روشهای گوناگونی که برای کسب درآمد اینترنتی در اختیار کاربراش میذاره اونهارو به سمت پول در اوردن راهنمائی میکنه.حداقل پرداختی سایت ده هزارتومان میباشد. وقتی موجودیتون به ده هزارتومان رسید میتونید در خواست برداشت بزنید. این مطلب را با دقت تا انتها بخوانیدسایت دیگه پرداختی نداره*خبر ویژه* سایت دوباره به حالت قبل خود بازگشت این بار با کلی امکانات جدید از جمله: 1-ک سایت ایرانی برای کسب درآمد از اینترنت که روزانه تا 5 هزارتومان و بیشتر هم میتوانید از اون کسب درآمد کنید. این سایت از روشهای گوناگونی که برای کسب درآمد اینترنتی در اختیار کاربراش میذاره اونهارو به سمت پول در اوردن راهنمائی میکنه.
حداقل پرداختی سایت ده هزارتومان میباشد. وقتی موجودیتون به ده هزارتومان رسید میتونید در خواست برداشت بزنید. این مطلب را با دقت تا انتها بخوانید


سایت دیگه پرداختی نداره*خبر ویژه*
سایت دوباره به حالت قبل خود بازگشت این بار با کلی امکانات جدید از جمله:

1-کسب درآمد به وسیله اینستگرام!
2-ایجاد بخش فروشگاه!

همین الان ثبت نام کنید.فرصت رو از دست ندید


روزانه با کمتر از دوساعت کار 5000 تومان ( 5 هزارتومان) درآمد دارید.

 سریع میریم سراغ راهنمای کار با سایت:
اول از همه باید در سایت ثبت نام کنید که شما میتونید با کلیک بر لینک زیر در سایت ثبت نام کنید: این لینک در پنجره جدید باز میشود.
برای ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید

منوهای ثبت نام فارسی هستند و نیاز به توضیح ندارند فقط یادتون باشه قسمت معرف رو هیچ تغییر ندید.
 بعد از ثبت نام وارد سایت میشید و چنین منوئی در بالای صفحه مشاهده میکنید:


]]>
نمایندگی هاست برای خرید کدام بهتر است؟ 2015-05-14T04:13:12+01:00 2015-05-14T04:13:12+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/60 وبگردی روزانه برای تهیه و خرید هاست با کیفیت یه سری شرایط لازمه که من اونهارو به طور خلاصه در اختیارتون میذارم. امیدوارم براتون مفید واقع بشهبالا بودن میزان آپتایم:آپتایم میزان بالا بودن یک سرور است. شما وقتی سایتی رو میخواهید درست کنید مجبور هستید از شرکت های خدمات هاستینگ فضا کرایه کنید . این فضا از سرورهای سایت ارائه دهنده  وب هاستینگ دریافت میشه. سرورهای سایت هم همیشه باید در دسترس باشند و بالا باشند که سایت شما هم دچار قطعی نشه  ، این به طور خلاصه تعریفی از آپتایم بودن هستش.شرکت های تبلی برای تهیه و خرید هاست با کیفیت یه سری شرایط لازمه که من اونهارو به طور خلاصه در اختیارتون میذارم. امیدوارم براتون مفید واقع بشه

بالا بودن میزان آپتایم:
آپتایم میزان بالا بودن یک سرور است. شما وقتی سایتی رو میخواهید درست کنید مجبور هستید از شرکت های خدمات هاستینگ فضا کرایه کنید . این فضا از سرورهای سایت ارائه دهنده  وب هاستینگ دریافت میشه. سرورهای سایت هم همیشه باید در دسترس باشند و بالا باشند که سایت شما هم دچار قطعی نشه  ، این به طور خلاصه تعریفی از آپتایم بودن هستش.

شرکت های تبلیغاتی آپتایم 99درصد رئ تضمین میکنند و کاربراهم خیلی از این موضوع راحت هستند ولی میدانستید این 1 درصد هم میتونه خرابی روزانه سایت رو افزایش بده؟ چیزی در حدود 15 دقیقه در روز. پس همیشه سعی کنید از شرکتهای هاست تهیه کنید که 99.9% آپتایم داشته باشند.

پشتیبانی قوی و پاسخگوئی سریع:
معمولاً سیستم های قدیمی پاسخگوئی خیلی خوبی دارند و میتونید از طریق تلفن و ایمیل و تیکت و پشتیبانی آنلاین باهاشون در تماس باشید.

کاهش هزینه ها:
یک سری از سایتها هستند که تخفیفات ویژه ای که ارائه میدهند باعث میشوند هزینه های خرید شمارو پائین بیارند و اینکه با بروز بود سروراشون هم باعث کاهش سود آوری شما نشوند.سود آوری منظورم درآمدهای آنی سایت هستش مثل پاپ آپ و کلیک بر روی بنرها

پهنای باند بالا
که باز هم  سایتهای قدیمی این مسائل رو حل کردند.

و یک سری مسائل دیگه که من پیشنهاد میکنم مقاله بعدی مارو که به معرفی سیستم ارائه خدمات هاستینگ نت افراز میپرداره رو بخونید:خرید هاست و دامنه ارزان + کد تخفیف نت افراز]]>
معرفی یک سایت هایپ جدید با سود معقول برای سرمایه گذاری دلاری و بیتکوینی 2015-04-10T13:39:42+01:00 2015-04-10T13:39:42+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/59 وبگردی روزانه سایت هایپ جدید برای سرمایه گذاری که دارای سود دهی مناسب و مجهز به پروتکل امنیتی https و اسکریپت اختصاصی  دامین تا 2 سال خریداری شده به نظر میاد که جوابگو باشه هرچند که این سایتها ریسک خودشون رو دارند. برای برداشت محدودیتی وجود نداره مبالغ اولیه سرمایه گذاری: این سایت اسکم شده و دیگه پرداختی ندارهبرای سرمایه گذاری به دلار باید 1 دلار از طریق پرفکت مانی و یا پایربرای سرمایه گذاری بیتکوینی حداقل مبلغ لازم برابر است با 0.005 بیت فیش دریافتی من از این سایت با مبلغ 12 سنتمشاهده سایت هایپ جدید برای سرمایه گذاری که دارای سود دهی مناسب و مجهز به پروتکل امنیتی https و اسکریپت اختصاصی  دامین تا 2 سال خریداری شده به نظر میاد که جوابگو باشه هرچند که این سایتها ریسک خودشون رو دارند. برای برداشت محدودیتی وجود نداره مبالغ اولیه سرمایه گذاری:

این سایت اسکم شده و دیگه پرداختی نداره
برای سرمایه گذاری به دلار باید 1 دلار از طریق پرفکت مانی و یا پایر
برای سرمایه گذاری بیتکوینی حداقل مبلغ لازم برابر است با 0.005 بیت
 فیش دریافتی من از این سایت با مبلغ 12 سنت


مشاهده پلن ها سرمایه گذاری:

پلن های هایپ


این سایت اسکم شده و دیگه پرداختی نداره


مشاهده سایت

[Ad: coinsera]
]]>
کسب درآمد اینترنتی از جامعه های مجازی و بازدید کننده های موبایلی 2015-01-15T07:45:37+01:00 2015-01-15T07:45:37+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/58 وبگردی روزانه برای کسب درآمد از فیسبوک (facebook) و واتس آپ (whatsapp) و تانگو (tango) و بی تالک (beetalk) و اینستاگرام (instagram) و لاین (line) و بازدید کننده های موبایلی باقی جامعه های مجازی و نرم افزارهای اجتماعی شما میتوانید دوستان خودتون رو دعوت به نصب اپلیکشن موبایل برای اندروید بکنید. که با استفاده از این اپلیکشن دوستان شما میتوانند اقدام به خرید شارژ سیم کارت همراه اول و ایرانسل و تالیا  بکنند و شما هم صاحب کسب درآمدی از این راه میشوید . این یکی از کسب درآمدهای ساده در اینترنت میباشد ک برای کسب درآمد از فیسبوک (facebook) و واتس آپ (whatsapp) و تانگو (tango) و بی تالک (beetalk) و اینستاگرام (instagram) و لاین (line) و بازدید کننده های موبایلی باقی جامعه های مجازی و نرم افزارهای اجتماعی شما میتوانید دوستان خودتون رو دعوت به نصب اپلیکشن موبایل برای اندروید بکنید. که با استفاده از این اپلیکشن دوستان شما میتوانند اقدام به خرید شارژ سیم کارت همراه اول و ایرانسل و تالیا  بکنند و شما هم صاحب کسب درآمدی از این راه میشوید . این یکی از کسب درآمدهای ساده در اینترنت میباشد که دوستان شما تنها با اقدام به خرید شارژ شمارو صاحب درآمد میکنند . و علاوه بر اون خودتون هم قادر خواهید بو که تخفیف اعمال کنید برای قیمت ها و دوستانتون رو بیشتر ترغیب به خرید شارژ از طریق نرم افزار خودتون بکنید.

خب با یه حساب سرانگشتی محاسبه میکنیم که شما روزانه چند تومن میتونید درآمد داشته باشید.
اگر 100 نفر از نرم افزار شما برای خرید شارژ اقدام کنند و هرکدام روزانه یک شارژ2 هزارتومنی سفارش دهند شما میتوانید از هرفروش شارژ 2000تومانی 40 تومان کاسب شوید پس اگر روزانه 100 نفر خرید کنند یعنی شما 4000تومان در روز بدون هیچ کاری کاسب هستید با تبلیغ بیشتر و تشویق افراد دیگه ای به نصب نرم افزار شما میتوانید درآمد روزانه و ماهانه خودتون رو افزایش بدید.

حال اگر تمایل دارید که یک فروشگاه اینترنتی شارژ سیم کارت برای خودتون بدون هیچ هزینه ای راه اندازی کنید کافیست که این آموزش رو که براتون تهیه کردم بخونید و به کار بگیرید که امیدوارم بتونید از فروش شارژ سیم کارت همراه اول و ایرانسل درآمد خوبی نصیبتان بشود.


آموزش راه اندازی رایگان فروشگاه اینترنتی حرفه ای کارت شارژ سیم کارت

برای راهنمای نصب اپلیکشن کافیست به قسمت برنامه اندروید در فروشگاه خودتون مراجعه کنید.
]]>
راه اندازی رایگان فروشگاه اینترنتی حرفه ای کارت شارژ سیم کارت 2015-01-09T11:19:28+01:00 2015-01-09T11:19:28+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/57 وبگردی روزانه راه اندازی و ایجاد و ساخت تخصصی فروشگاه اینترنتی فروش کارت شارژ به صورت اینترنتی و عرضه انواع کارت شارژ ایرانسل و تالیا و همراه اول لازم به ذکر است که شما با یک ثبت نام خیلی ساده صاحب یک فروشگاه تخصصی خواهید شد که از فروش هر کارت شارژ سود خودتون رو دریافت میکنید و میتونید اونو برداشت کنید. این کار خیلی ساده هستش و براحتی صاحب یک فروشگاه خواهید شد. واقعاً فوق العادست حتمن برای خودتون فروشگاه ایجاد کنید و به کسب درآمد مشغول بشید. این یکی از راههای موفق درآمد از بازدید کننده هست راه اندازی و ایجاد و ساخت تخصصی فروشگاه اینترنتی فروش کارت شارژ به صورت اینترنتی و عرضه انواع کارت شارژ ایرانسل و تالیا و همراه اول لازم به ذکر است که شما با یک ثبت نام خیلی ساده صاحب یک فروشگاه تخصصی خواهید شد که از فروش هر کارت شارژ سود خودتون رو دریافت میکنید و میتونید اونو برداشت کنید. این کار خیلی ساده هستش و براحتی صاحب یک فروشگاه خواهید شد. واقعاً فوق العادست حتمن برای خودتون فروشگاه ایجاد کنید و به کسب درآمد مشغول بشید. این یکی از راههای موفق درآمد از بازدید کننده هستش.


نمونه فروشگاه خودم که ایجاد کردم : مشاهده فروشگاه خرید کارت شارژ

معرفی سیستم


 •  سیستم نوین کسب درامد از فروش کارت شارژ
 • اختصاص یک فروشگاه رایگان به فروشندگان
 • تخصیص 50 درصدی سود برای فروش هر کارت شارژ
 • قالب های متنوع فروشگاهی
 • سیستم مدیریت بر کارت شارژ ها
 • تیم پشتیبانی 24 ساعته
 • اتصال دامنه اختصاصی به فروشگاه
 • درخواست سود به دو صورت کارت شارژ و پرداخت نقدی در حداکثر 24 ساعت
 • امکان دریافت سود با رسیدن به مبلغ 1000 تومان


مزایا:
 1. اختصاص برنامه اندروید رایگان به هر فروشگاه
 2. امکان زیرمجموعه گیری برای فروشگاه شما
 3. انتقال سرور به سرورهای پر سرعت داخل کشور
 4. امکان تخفیف در فروش و سبد خرید
 5. پرداخت سود با شارژ + نسخه موبایل + شارژ مستقیم
 6. امکان خرید شارژ ایرانسل همراه اول رایتل تالیا
 7. درگاه پرداخت آنلاین امن بانک ملت و پارسیان
 8. پشتیبانی از همه کارتهای عضو شتاب
 9. نسخه اندرود برنامه فروشگاه برای هر فرشگاه به صورت مجزا
 10. اختصاص نماد اعتماد الکترونیک برای هر فروشگاه
 11. و غیره...

دوستان سایت نماد الکترونیکی هم داره میتونید علامتشو تو خود سایت مشاهده کنید


نمونه فروشگاه خودم که ایجاد کردم : مشاهده فروشگاه خرید کارت شارژ

ادامه مطلب را برای یادگرفتن ساخت فروشگاه کلیک کنید
]]>
درآمد امروز خودم از مشاهده تبلیغات 2014-12-09T09:57:54+01:00 2014-12-09T09:57:54+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/56 وبگردی روزانه عکس از تبلیغات کلیکی که سایت در اختیارم گذاشت رو براتون نشون میدم لازم به ذکر هستش که بنده در گروه سوم هستم اگر بیشتر در مورد سایت میخواهید بدانید بر متن زیر کلیک کنید:کسب درآمد بالا از اینترنت و آسان با یک سایت کلیکی خارجی عکس از تبلیغات کلیکی که سایت در اختیارم گذاشت رو براتون نشون میدم لازم به ذکر هستش که بنده در گروه سوم هستم اگر بیشتر در مورد سایت میخواهید بدانید بر متن زیر کلیک کنید:

کسب درآمد بالا از اینترنت و آسان با یک سایت کلیکی خارجی


درآمد اینترنتی
]]>
کسب درآمد بالا از اینترنت و آسان با یک سایت کلیکی خارجی سرمایه گذاری 2014-11-04T11:15:30+01:00 2014-11-04T11:15:30+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/53 وبگردی روزانه در همین اوایل مطلب باید عرض کنم که این یک سایت کاملاً متفاوت کلیکی هستش بدین صورت که در این سایت تبلیغات مقدار مشخصی ندارن از 0.0005 تا 1000 دلار رو در بر میگیرند توجه کنید. خب شاید با خودتون فکر کنید چگونه چنین چیزی ممکن است؟در جواب باید عرض کنم که این روش یک روش بسیار متفاوت برای کسب درآمد از اینترنت هستش در واقع به نوعی روش سرمایه گذاری هم هست . روند کار به این صورته که شما در سایت باید امتیاز کسب کنید و این امتیازها قابلیت تبدیل شدن به دلار رو دارند هر امت در همین اوایل مطلب باید عرض کنم که این یک سایت کاملاً متفاوت کلیکی هستش بدین صورت که در این سایت تبلیغات مقدار مشخصی ندارن از 0.0005 تا 1000 دلار رو در بر میگیرند توجه کنید. خب شاید با خودتون فکر کنید چگونه چنین چیزی ممکن است؟

در جواب باید عرض کنم که این روش یک روش بسیار متفاوت برای کسب درآمد از اینترنت هستش در واقع به نوعی روش سرمایه گذاری هم هست . روند کار به این صورته که شما در سایت باید امتیاز کسب کنید و این امتیازها قابلیت تبدیل شدن به دلار رو دارند هر امتیاز برابر 0.0005 دلار میباشد. این سایت با سایتهائی که بابت هر تبلیغ 100 دلار میدهند زمین تا آسمون فرق داره این سایت برای درآمد بالاتر نیاز به کسب امتیاز بیشتر داره.

لطفاً این مطلب را تا انتها بخوانید:

امتیاز ها به چه درد میخورند؟

امتیازها قابلیت تبدیل شدن را به پول واقعی دارند بدین صورت که شما با کسب امتیاز آگهی کسب میکنید و از طریق مشاهده آگهی ها پول دریافت میکنید. هرچه امتیاز بالاتری داشته باشید شما پول بیشتری کاسب میشوید.

چگونه امتیاز کسب کنیم؟

برای کسب امتیاز روزانه سایت به شما هشت تبلیغ با ارزش 25 امتیاز میدهد (امتیازهای سایت با نام BAP میباشند) یعنی اینکه سایت روزانه به شما 200 امتیاز می دهد با این حساب 200x0.0005=0.10 روزانه شما 10 سنت درآمد کسب میکنید. خب در اینجا شما باید امتیازات خودتون رو افزایش بدید.

چگونه امتیاز خود را افزایش دهیم؟

برای افزایش امتیاز شما باید روزانه  دویست امتیاز رو کسب کنید ولی سایت یک روش سرمایه گذاری هم اتخاذ کرده بدین صورت که شما بسته های تبلیغاتی باسود 55 درصد میخرید یعنی به ازای خرید هر یک بسته 1 دلاری شما حدود 1.55دلار دریافت میکنید.

 

سایت برای درآمد های بالا افراد رو بر حسب امتیاز گروه بندی کرده:


BAP Group 1 ........ 1600 to 12000 
BAP Group 2 ........ 12000 to 24000 
BAP Group 3 ........ 24k to 48k 
BAP Group 4 ........ 48k to 96k 
BAP Group 5 ........ 96k to 180k 
BAP Group 6 ........ 180k to 360k 
BAP Group 7 ........ 360k to 720k 
BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m 
BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m 
BAP Group 10 ....... 3m to 6m 
BAP Group 11 ....... 6m to 20m 
BAP Group 12 ....... 20,000,000+ 
BAP Group 13 ....... 50,000,000+ 
BAP Group 14 ....... 100,000,000+

چه مدت طول میکشه تا به سود برسیم؟

در این سایت تبلیغات مقدار و زمانشون مشخص نیست  بخاطر همین ممکنه یک یا دوهفته طول بکشه یا اینکه کمتر یک ماه طوول بکشه تا به سودتون برسید.

 

خب تا اینجا با روند اصلی سایت آشنا شدید لازم به ذکر است که این سایت تاکنون پرداختی داره.

خب میریم سراغ نحوه ثبت نام و کار باسایت و ترفندهای سایت برای درآمد بیشتر.

قبل از هرچیز در سایت ثبت نام کنید تا برسیم به توضیحات :
تمام اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد می کنید باید ذخیره کنید و واقعی باشد چون در زمان برداشت نیاز خواهد شد.(مخصوصاً تاریخ تولد که در سایت ثبت میکنید چون غیر قابل تغییر هستش)

 

برای مشاهده سایت و ثبت نام در سایت اینجا کلیک کنید


عضویت در سایت از اینجا

 

قسمت اول آموزش :

- پس از ثبت نام , برای شروع و فعال سازی اکانت و قبل از کسب درآمد می بایست یک کار را هر روز انجام دهید:

در صفحه Members home page بر روی VIEW PAID ADS کلیک و پس از آن بر روی تبلیغات 25 امتیازی        (view activation ad ) کلیک کنید .هر روز برای کسب 400 امتیاز رایگان باید روی هر 16 تبلیغ activation ad کلیک کنید .(هر activation ad نیز 25 BAP به شما خواهد داد


برای کلیک بر روی تبلیفات مراحل زیر را باید طی کنید:paidverts

 سپس بر روی تبلیغ کلیک کنید :کسب درآمد از کلیک


البته الان سایت 16 تبلیغ 25BAPدر اختیارتون میذاره

 

بعد از مرحله بالا وارد صفحه تبلیغاتی سایت میشوید که با توجه به فلش ها در بالای هر مربع قرمز آیکون پوشه وجود دارد که با کلیک بر آنها محتوای کادرها پر میشود و دایره های قرمز به دایره های سبز تبدیل میشوند:


سپس دکمه Proceed to Advertisers Websit به علامت سبز (Proceed to Advertisers Websit )روشن میشود و شما میتوانید محتوای تبلیغ را مشاهده نمائید:

سپس منتظر شمارش ثانیه شمار میشویم که با توجه به تبلیغات مختلف زمانهای متفاوتی دارند پس از آن متن نوشته شده در تصویر را وارد کرده و دکمه config که بعد از پایان ثانیه شمار ظاهر میشود را کلیک مینمائیم.

نحوه کلیک بر تبلیغات

 نکته خیلی مهم:

برای راحت شدن از شر تایپ کردن به این قسمت بروید:


از منوی سمت راست به قسمت بروید.

سپس از سمت چپ صفحه دکمه های سفید رنگ ردیف آخر سمت گزینه account_data را کلیک کنید.

سپس از صفحه جدید مقابل کلمه Preferred Captcha گزینه switch to google رو روش کلیک کنید خودش هم سیو میشه و دیگه شما از شر تایپ کردن راحت میشید.


از قبل گفتیم هر BAP مساویست با دریافت 0.0005$ تبلیغ 
همچنین activation ad = 25 BAP = 0.0125$ که پس از 16 مرتبه مشاهده تبلیغ بالا 400 BAP دریافت خواهید کرد کهبه معنی دریافت کاملا رایگان تعدادی تبلیغ با مجموع قیمت 0.2$ می باشد.

در نتیجه برای اکتیو/فعال نگه داشتن اکانت paidverts و دریافت 400 BAP رایگان هر روز این 16 تبلیغ رو مشاهده نمایید.

این تبلیغات امتیاز رایگان هستند و اگر نیازی ندارید بهشون فقط کافیه هر 20 روز یکبار یکیشون رو ببینید تا اکانت اکتیو بمونه

لطفاً  ادامه مطلب برای درک بهتر آموزش را مطالعه نمائید

]]>
سیستم پاپ آپ با روش درآمد متفاوت 2014-11-02T03:54:25+01:00 2014-11-02T03:54:25+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/52 وبگردی روزانه سیستم پاپ آپ جدید که روش متفاوتی رو برای وبمسترها و صاحبان سایتها و وبلاگها در نظر گرفته این روش همکاری در فروش میباشد یعنی با نمایش پاپ آپ در سایت شما اگر محصول منجر به خرید شود به شما پورسانت تعلق میگیرد همچنین بابت باز شدن پاپ آپ دوم هم به شما مبلغ 4 تومن تعلق میگیره: مطلب جدید مارا مطالعه کنید: بازدیدهای سایت خود را به پول تبدیل کنید.هر آیپی ٥٠ تومان اینجا کلیک کنیدمزایا سیستم همکاری در فروش ملی کسب ارسال سریع محصولاتمخصوص سایتهای پ مبلغ 4 تومن تعلق میگیره:


 مطلب جدید مارا مطالعه کنید:

بازدیدهای سایت خود را به پول تبدیل کنید.هر آیپی ٥٠ تومان اینجا کلیک کنید

مزایا سیستم همکاری در فروش ملی کسب • ارسال سریع محصولات
 • مخصوص سایتهای پاپ آپ
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • صفحه تبلیغ زیبا و مشتری مدار
 • از پاپ آپ دوم کسب در آمد مستقل و جدا به ازای هر آی پی 40 ریال
 • سقف پرداخت 20 هزار تومان
 • تسویه حساب سریع
 • به ازای هر 20 فروش 20 هزار تومان جایزه دریافت کنید
 • تبلیغات بنری و پست ثابت اضافه شد

مزایا ملی کسب برای تبلیغ دهندگان
 • سیستم هوشمند ضد تلقب
 • آی پی های واقعی و ایرانی
 • آی پی های سودمند و مفید
 • همکاری با سایتهای بزرگ
 • بهترین شیوه تبلیغ در حال حاضر
 • ارزان ترین شیوه تبلیغ محصولات
 • افزایش فروش محصولات و افزایش آمار و ورودی گوگل

مشاهده سایت و ثبت نام

]]>
کسب درآمد بیتکوین ساده و بدون نیاز به استخراج با سرمایه گذاری کم 2014-10-05T02:50:31+01:00 2014-10-05T02:50:31+01:00 tag:http://homejob.mihanblog.com/post/47 وبگردی روزانه برای کسب بیتکوین رایگان و استخراج بیتکوین بدون دستگاه ، سایتهای ایجاد شدند که با خرید هش یا همون قدرت استخراج میتونید رو این سکه مجازی سرمایه گذاری کنید . در حال حاضر قیمت بیتکوین پائین میباشد و بهترین زمان خریداری این هش ها میباشد. البته با افزایش یا کاهش اختلاف محاسباتی قیمت بسته ها هم تغییر خواهند کرد. این سرمایه گذاری 5 ساله استDifficulty: 35985640265  -- Current Price: 0.0015B / GHs قیمت هش برابر با 150 هزار ساتوشی میباشد . و این به خاطر پائین بودن قیمت بیتکوین و در نتیجه ا برای کسب بیتکوین رایگان و استخراج بیتکوین بدون دستگاه ، سایتهای ایجاد شدند که با خرید هش یا همون قدرت استخراج میتونید رو این سکه مجازی سرمایه گذاری کنید . در حال حاضر قیمت بیتکوین پائین میباشد و بهترین زمان خریداری این هش ها میباشد. البته با افزایش یا کاهش اختلاف محاسباتی قیمت بسته ها هم تغییر خواهند کرد. این سرمایه گذاری 5 ساله است

Difficulty: 35985640265  -- Current Price: 0.0015B / GHs

قیمت هش برابر با 150 هزار ساتوشی میباشد . و این به خاطر پائین بودن قیمت بیتکوین و در نتیجه اختلاف محاسباتی پائین بیتکوین در حال حاضر میباشد . شروع خرید بسته های سرمایه گذاری از 30 بسته میباشد یعنی شروع خرید از 0.04501106  بیتکوین برای 5 سال میباشد.

با توجه به قیمت فعلی بیتکوین خرید بسته قیمتی برابر 16.18787 USD خواهد داشت که با احتساب قیمت
دلاربه ریال تقریباً 50 هزار تومان برای 5 سال میباشد لازم به ذکر است که درست هر یکشنبه به وقت ایران بین ساعت 10 تا 12 ظهر بیت کوین شما رو به حساب شما واریز میکنه اونم با فی برابر 0.0000003 برای هر تراکنش تقریبا.


بعد از ثبت نام کردن وارد بخش Buy A contract میشوید  و میزان گیگاهشی که درخوات دادی  رو میزنی و تایید میکنی بعد بهت یه آدرس کیف پول بیت کوین میده که باید به میزان گفته شده بیت کوین بهش واریز شود به گفته سایت تا 12 ساعت ممکنه طول بکشه  پول بهش واریز میشه و توی قسمت Profile میری و تراکنش رو تایید میکنی تا ماینینگ شروع بشه البته با توجه به نکات سایت پول 30 روز نگه داشته میشود و نمیتوان به آن مبلغی اضافه کرد.

توجه داشته باشید بهترین زمان خرید الان میباشد چون که قیمت بیتکوین پائین است ممکن است درآینده قیمت بالا رود ممکن هم هست قیمت پایین بیاید چون یک سرمایه گذاری اینترنتی است ریسکهای خودش هم داره . البته تا اونجائی که تحقیق کردم میگن سایت مطمئنه ولی بهتر است از سرمایه گذاری با مبلغ کم شروع کنید.

برای شروع روی لینک زیر یا بنر زیر کلیک کنید:

مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨مشاهده سایت   ↨]]>